Skrūvpaļi : Par mums

Par mums

SIA „RST SKRUVPĀĻI” ir būvniecības kompānija, kas darbojas būvniecības nozarē no 2007. gada. Šajā laika posmā mēs sevi esam pierādījuši kā uzticamu sabiedroto, kas paveic celtniecības darbus kvalitatīvi, precīzi un noteiktajā termiņā.

SIA „RST SKRUVPAĻI” 2007. gada vidū uzsāka jauna produkta (SKRUVPAĻU) realizāciju Latvijas tirgū ar kuru pasaules būvniecības nozare jau ir pazīstama vairākus gadu desmitus. Jaunais produkts atrisina un atvieglo daudzu būvnieku darbu, tā ir sensācija celtniecības nozarē, kas ļauj ietaupīt līdzekļus un laiku, citos gadījumos, pat neiespējamos gadījumos, padarīt būvniecību iespējamu.

Sākot ar 2009.gadu SIA „RST SKRŪVPĀĻI”, specializējas tikai uz:

-skrūvpāļu ražošanu un montāžu

-betonēšanas darbiem

-metālu konstrukciju izgatavošanu

Atsevišķos gadījumos tiek veikti arī citi celtniecības darbi.

Uz šodienu SIA „RST Skrūvpāļi” ir kļuvis viens no vadošajiem uzņēmumiem skrūvpāļu ražošanas un montāžas uzņēmumiem Latvijas tirgū, ar tendenci atīstīties, sākot ar 2014.gadu SIA „RST Skrūvpāļi” piedāvā saviem klientiem izsrādāt dažādas sarežģītības pakāpes projektu metāla konstrukcijām, izgatavot un samontēt dažāda veida metāla konstrukcijas.

Kopumā savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir saražojis un samontējis vairāk kā 4000 skrūvpaļus.

Būvfirma „RST SKRUVPAĻI” pamatprincips ir organizēt darbu augsti profesionālā līmenī, kas ļauj paveikt būvdarbus vienlaicīgi vairākos objektos. Visus darbus veic kvalificētas strādnieku brigādes ar daudzu gadu pieredzi būvniecībā. Visus celtniecības darbus veicam paši, garantējot kvalitāti un izpildes termiņus. Speciālus darbus, ja tādi rodas uzticam augsti kvalificētiem un profesionāliem apakšuzņēmumiem. Būvfirmai ir cieša sadarbība ar lielākajiem būvmateriālu ražotājiem un izplatītājiem, kuri nodrošina atbilstošu kvalitāti. Darba gaitā tiek izmatoti mūsdienīgi kvalitatīvi celtniecības materiāli un iekārtas.